Heurečani

Mezi kolegy máme kamarády, všichni si tykáme a nebojíme se říct svůj názor.

Ten nejvyšší

 

Tomáš Braverman

Ten nejvyšší (CEO Heureka.cz)

Právoplatným Heurečanem se Tomáš stal v polovině roku 2013. Ze své pozice nejvyššího se stará o hladký chod celé Heureky a jeho hlavním cílem je Heureku dál strategicky rozvíjet a posilovat její pozici jedničky na trhu.

Když zrovna Tomáš nevelí v Heurece, snaží se velet v kuchyni, aktivně sportuje anebo si dopřává dobrá jídla. A všechny tyto aktivity nejraději provádí se svou úžasnou rodinou.

Koho u nás potkáte

Commercial

Členové našeho Commerce oddělení mají na starosti kompletní péči o všechny naše zákazníky – ať už se jedná o e‑shopy, značky, B2B partnery anebo samotné koncové zákazníky. Do největšího oddělení Heureky, vedeného zkušeným Michalem Vodákem, spadá brand i PPC marketing, obchodní oddělení, péče o zákazníky, yield management a bussiness development.

Více o oddělení

Vývoj

Rozvoj nových funkcí, které umožní e‑shopům i zákazníkům příjemnější práci s Heurekou. Zároveň práce a údržba na stávajícím kódu a infrastruktuře – to je hlavní náplní práce našich vývojových týmů. Jejich cílem je Heureku udržovat o krok napřed, rychlou a dostupnou.

Více o oddělení

Produkt

Produktové oddělení se stará o to, aby se zákazníkům Heureka dobře používala a online nakupování pro ně byla zábava. Kromě produktových manažerů jsou součástí oddělení i UX designeři a SEO experti.

Více o oddělení

Analytika

BI oddělení v Heurece je zodpovědné za všechna data, statistiky, grafy a výpočty, které pro svoji práci využívají všechna oddělení napříč celou Heurekou. Díky Michalovi a jeho týmu vždy už včera víme, co budou lidé nakupovat zítra.

Více o oddělení

Finance

Bdělým okem nad každou korunou, která proteče Herekou, je naše finanční oddělení. Nejsou to jenom holky z účtárny, ale také kluci kontroloři. Ti plánují a sledují, kolik za co utratíme, a snaží se, aby vše bylo v rovnováze – aby byli spokojeni nejen Heurečani, ale samozřejmě i naši investoři.

Více o oddělení

HR a provoz

Dvě oddělení, která jsou veřejnosti skrytá, avšak pro nás Heurečany náramně důležitá. Všechno o všech ví naše HR holky, které se starají, aby byli všichni spokojení a nabírají nové Heurečany. O ně později pečují společně s provozním týmem. Ten má velkou zásluhu na tom, že vše probíhá hladce a cítíme se v kancelářích jako doma.

Více o oddělení

Hledáme posily do našeho týmu

Zajimá tě práce u nás v Heurece? Zjisti jaké máme volné pozice.